Samodzielny Cieśla

Opis Zadania:

Poszukujemy samodzielnego cieśli (ZZP), aby wspólnie pracować nad różnymi projektami budowlanymi. Jako samodzielny cieśla ZZP w PAX infra support będziesz odpowiedzialny za samodzielne wykonywanie różnych prac ciesielskich z naciskiem na jakość i rzemiosło. Pracujesz na zasadzie projektu i masz możliwość samodzielnego zarządzania własnym planem pracy.

Zadania i Odpowiedzialności:

  • Wykonywanie różnych prac ciesielskich, takich jak montaż okien, drzwi, schodów i innych elementów drewnianych.
  • Samodzielne czytanie i interpretacja rysunków budowlanych.
  • Precyzyjne pomiar, cięcie i montaż materiałów.
  • Wykonywanie napraw i prac konserwacyjnych.
  • Efektywna i samodzielna praca w ramach wyznaczonych terminów.
  • Komunikacja z klientem i ewentualne konsultacje z zleceniodawcami.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie jako samodzielny cieśla (ZZP).
  • Posiadanie własnego narzędzi i środka transportu.
  • Kwalifikacje zawodowe i śledzenie najnowszych trendów w sektorze budowlanym.
  • Elastyczność i umiejętność samodzielnej pracy.
  • Umiejętności komunikacyjne i reprezentacyjne.
  • Zarejestrowanie działalności gospodarczej w Krajowej Izbie Gospodarczej jako samodzielny przedsiębiorca.
  • Posiadający ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorstwa.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o projekty i doświadczenie.
  • Zróżnicowane zadania na różnych lokalizacjach.
  • Samodzielność i możliwość samodzielnego zarządzania planem pracy.
  • Możliwość dłuższej współpracy przy wzajemnej satysfakcji.

Procedura Rekrutacyjna:

Jesteś samodzielnym cieślą (ZZP) i zainteresowany współpracą z PAX infra support? Wyślij swoje CV, portfolio i krótkie podanie o pracę na adress casper@paxinfrasupport.nl. W temacie e-maila wpisz “Aplikacja Samodzielny Cieśla ZZP – [Twoje Imię]”. Skontaktujemy się z odpowiednimi kandydatami celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Czekamy na Twoją aplikację i możliwość współpracy przy udanych projektach budowlanych!

Contact